Pod 18

Prostě vše důležité co se děje na tomhle fóru
Odpovědět
Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Pod 18

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 13. pro 2019 9:28:35

Tak jsem to vytvořil.. není jich tu sice moc (těch přiznaných :D ), ale pár by jich tu bylo. Pro uživatelé pod 18 let byla vytvořena zvláštní skupina (i hodnost) uživatelů mladších 18ti let s omezenými právy (např. jsou bez soukromých zpráv, nemají povoleno psát do seznamky).

Chat jsem jim nechal, ten je veřejný a tam je žádný úchylák otravovat nebude :D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Pod 18

Příspěvek od Firzen » pát 13. pro 2019 13:52:07

Nejsem si jistý, zda je to úplně šťastný nápad, abych byl upřímný... Zamezit přístupu do seznamky je fajn, ale pokud všude jinde přístup lidé pod 18 let mají, pak by všichni ostatní na to měli dbát a nerozebírat nic nevhodného. Taky avatary by měly být rozumné.. někteří lidé zde mají avatary celkem nevhodné pro mladistvé podle mě.

Celkově z toho mám dost podivný pocit.. :?
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Pod 18

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 13. pro 2019 21:34:47

Nebo to omezit jen na tematicky vhodné kategorie, např do sekce pro inko a enurézu můžou i mladší, tam (když to správce ohlídá) tak žádný sexuální podtext by neměl hrozit ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Pod 18

Příspěvek od Treti oko » sob 14. pro 2019 8:34:58

Já jen nechci, aby z toho byl problém. Dokonce i Adisc.org svýho času zablokoval spoustu účtů v souvislosti se zavedením pravidla 18+... Není to můj server, ale nelíbí se mi to.

Asi bych měl připomenout...

Treti oko píše:
sob 21. zář 2019 21:26:45
Když někdo o věku lže, tak je správa webu z obliga. V opačných případech (když se něco stane) a OČTŘ zjistí, že prvotní kontakt byl právě přes tenhle web, tak má správa webu průser - protože neučinila dostatečnou prevenci

A ochrana mládeže je kurevsky tenkej led, něco málo bych o tom věděl... Jako administrátor bych si mohl taky nasrat na vlastní hlavu, naštěstí dělám jen moderátora na jinym ABDL webu (pro šťouraly: není to českej web) a pokud mám jen podezření na pod 18, tak si řeknu podle situace adminovi o email nebo rovnou ban (já si ty pravidla nevymyslel.)

Jistě znáte to přísloví o džbánu a utrženým uchu...


Odpovědět