Ahoj, jsem Maxislip

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
maxislip
Ahoj, jsem Maxislip

Příspěvek od maxislip » stř 15. zář 2021 13:51:09

Ahoj lidi, jsem tu novy teprve chvilku a tou to cestou bych se vam rad predstavil.

Jsem plenkar uz nejaky rok, nejakou zkusenost uz jsem nacerpal behem mych hratek.

Mym snem, asi jako kazdeho plenkare je, poznat nejakou osobu s podobnym zajmem. Nemam problem stravit spolecny cas hratkami jak s klukem nebo s holkou. Jsem vsak DL ne AB, ale nebranim se nicemu. Jsem pro kazdou spatnost.

Kdyby mel nekdo zajem pokecat, seznamit se i osobne, Budu urcite rad.

S pozdravem
Maxislip

Uživatelský avatar
Dappy_
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 03. čer 2021 18:58:16
Bydliště: Brno - stŕed
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ahoj, jsem Maxislip

Příspěvek od Dappy_ » čtv 16. zář 2021 0:47:12

Ahoj, výtej :D

Škoda, že jsi nezmínil odkud jsi, ale klidně bych rád pokecal. Jsem taky spíše DL a mám rád hrátky spojené s tím :D

Já jsem kluk z Brna 24 let.

Co ty? :D

maxislip
Re: Ahoj, jsem Maxislip

Příspěvek od maxislip » pát 17. zář 2021 12:09:16

Dappy_ píše:
čtv 16. zář 2021 0:47:12
Ahoj, výtej :D

Škoda, že jsi nezmínil odkud jsi, ale klidně bych rád pokecal. Jsem taky spíše DL a mám rád hrátky spojené s tím :D

Já jsem kluk z Brna 24 let.

Co ty? :D
Ahoj, tak mozna te to potesi, ja jsem kousek od Brna :) Ja mam rad plenky na verejnosti. Rad si v plenkach sednu do kavarny, na pivko. Prochazky v prirode. Nemel by si nekdy zajem se sejit a seznamit se osobne? Me je 31. Tak pokud ti nevadi takovy vekovy rozdil...?

Uživatelský avatar
Dappy_
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 03. čer 2021 18:58:16
Bydliště: Brno - stŕed
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ahoj, jsem Maxislip

Příspěvek od Dappy_ » pát 17. zář 2021 22:51:20

Tyjo, super :D

A tak asi by jsme se mohli někdy domluvit a věkový rozdíl mi nevadí žádný. Rád si hraju a je mi jedno kdo je ten další 😄

maxislip
Re: Ahoj, jsem Maxislip

Příspěvek od maxislip » ned 19. zář 2021 6:27:27

Dappy_ píše:
pát 17. zář 2021 22:51:20
Tyjo, super :D

A tak asi by jsme se mohli někdy domluvit a věkový rozdíl mi nevadí žádný. Rád si hraju a je mi jedno kdo je ten další 😄
Nápodobně, mám to taky tak. Tak jestli budeš chtít, tak bychom se mohli sejit už na poprvé v plenkách třeba někde u Olympie? Máš čas i v týdnu nebo jen o víkendech?

vladim137
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22. zář 2021 20:16:35
Bydliště: LOuny
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ahoj, jsem Maxislip

Příspěvek od vladim137 » úte 28. zář 2021 16:29:17

Ahoj. Jámě jsem o trošku dál od Brna. Pocházím z Loun a jsem tady taky novej. Je mě 46 a nosím plenky 24/7. Rád se s Tebou seznámím, aspoň na dopisování a výměnu zkušeností. Mimochodem jsem se zapomněl představit jsem Vláďa.

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj, jsem Maxislip

Příspěvek od babytom » úte 28. zář 2021 17:25:34

vladim137 píše:
úte 28. zář 2021 16:29:17
Ahoj. Jámě jsem o trošku dál od Brna. Pocházím z Loun a jsem tady taky novej. Je mě 46 a nosím plenky 24/7. Rád se s Tebou seznámím, aspoň na dopisování a výměnu zkušeností. Mimochodem jsem se zapomněl představit jsem Vláďa.
Čau Vláďo, rád tě poznám. Davídek

maxislip
Re: Ahoj, jsem Maxislip

Příspěvek od maxislip » stř 29. zář 2021 15:01:27

Ahoj, dekuji za reakci. Urcite budu rad, kdyz si tu s nekym popovidam. Nebo jimse ani osobniho setkani, ale prostory nemam a nechci tim ani nikoho otravovat, zdali ma ten protejsek prostory. Proto pisu, ze se rad s nekym potkam i na verejnosti. Nekde posedet a popit. Vsak asi vis proc zrovna popit a nemyslim tim alkohol :D Tak pokud budes chtit rozvest nejakou debatu, napis klidne do SZ, ju? Muzes se zeptat na cokoliv chces a mimochodem ja jsem Max a rad nosim plenky a laka me bdsm, kdy chci byt sub :D Co ty? Jo a neboj, vekova hranice a ani sexualni orientace mi nevadi ;)
vladim137 píše:
úte 28. zář 2021 16:29:17
Ahoj. Jámě jsem o trošku dál od Brna. Pocházím z Loun a jsem tady taky novej. Je mě 46 a nosím plenky 24/7. Rád se s Tebou seznámím, aspoň na dopisování a výměnu zkušeností. Mimochodem jsem se zapomněl představit jsem Vláďa.


Odpovědět