Kluk co rád nosí plenky i na veřejnosti

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Suzuky
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03. črc 2019 12:02:03
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Kluk co rád nosí plenky i na veřejnosti

Příspěvek od Suzuky » stř 03. črc 2019 12:23:28

Ahoj, jsem kluk co rád nosí plenky na veřejnosti, rád v ních spí a celkově s něma nějak funguje. Škoda že tu není nějaky online chat, kde bychom mohli komunikovat rychleji a nevyčekávat až příjde nějaká odpověď...

Co na tuto úchylku říkáte? Líbí se vám, nebo se spíše za ní stydíte. Byl by tu někdo ochotný se i osobně někde setkat a jen tak pokecat o plínkách v plínkách? Nejsem určitě první kdo se tu na to ptá :D

Tak jo, pro začátek vše a uvidíme kdo jak odpoví, abychom si tu mohli alespoň takhle pokecat. Mimochodem, včera jsem brouzdal celou noc v plínkách po Brně, byl v různých barech a chodil se na zachody přebalovat. Můžu všem milovníkům plenek jen doporučit! Snad se někdy zadaří a někdo se někdy přidá a užijem si to spolu ;)

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Kluk co rád nosí plenky i na veřejnosti

Příspěvek od Treti oko » stř 03. črc 2019 22:43:09

Tenhle exhibicionismus vážně nemám zapotřebí. Ono to dost odrazuje ženy, takže si tohle nechám na doma. Ale když tě to baví... Tož vitaj a uživej si. A dodej nějakou story, až to někdo zjistí a někde tě veřejně zesměšní. Nebo už k tomu došlo ?

xxx
Ověřený uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 28. pro 2017 15:38:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Kluk co rád nosí plenky i na veřejnosti

Příspěvek od xxx » stř 03. črc 2019 23:42:42

Jakej exhibicionismus? Já předpokládám, že plínky nosí pod oblečením. Já je taky nosím místo spodního prádla a nikdo si toho fakt nikdy nevšiml. On se na to nikdo ani nezaměřuje. Nikomu do toho nic není.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Kluk co rád nosí plenky i na veřejnosti

Příspěvek od kluk-v-plenkach » čtv 04. črc 2019 9:21:10

Suzuky: Pokud tady běžně současně moc online uživatelů není, tak je online chat zbytečný ;) A pak se budete všichni bavit v chatu, a na forum budete kašlat :D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/


Odpovědět