Ahoj to som ja čítaj

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
MakakABDLpoopeR
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano

Ahoj to som ja čítaj

Příspěvek od MakakABDLpoopeR » stř 26. úno 2020 2:11:56

Čauky adis meno ME som zo Slovenska a mám rád plienky od najútlejšieho veku tie časy z detstva sú na nezaplatenie tie momenty v plienkach vo vani proste vieme o com je reč
Ale tie Časy rýchlo ubehli a ja som ostal bez vášne boli to mega časy, keď som bol už vetsi asi cca 5 rokov bol som obchode videl som plienky môj pohľad na ne bol tak silný, ako by som nejedol niekoľko dní a videl horúci kebab pred sebou chcel som ich, ale rodičia mi ich samozrejme nekúpili bol som už vetsi tak som šiel sklamaný a musel som na ne zabudnúť potom som už nebol kontakte s plienkami maximálne tak v reklamách vypadlo mi to na čas z hlavy na par rokov, ale nie nadlho, keď som bol už vetsi tak asi pubertak bol som nemocnici, ale tam bohužiaľ som neprišiel do kontaktu s plienkami, ale, keď som ich zbadal, ako ich niekomu nesie sestrička na izbu tak som mal veľkú túžbu, aby ich dala aj mne, ale to nehrozilo nikdy som nemal problémy s pocovanim, a to som aj rad a nezávidím tým čo sa pomočujú alebo sú IC obdivujem ich, že musia trpet 24/7 Plienkach a zvlášť ty ktorý nemajú takú vášeň k nim ako ja, by som si vyskúšal byť IC, ale iba na čas, ale to je iba moja túžba by IC na chvíľu je nemožné som rad že ovládam svoj Močový mechúr jedného dňa cez leto, keď som mal už cca 17 rokov som sa odvážil kúpiť si plienky boli to fajnové voňavé mekučke drynites bol som si ich vyzdvihnúť na pošte cestou tam som už mal dosť divný pocit, keď som vkročil na postu cely spotený čakal som rade, keď som si uvedomil vlastne, že ja si idem po plienky aký vlastne ten balík bude bol som cely zahanbený a červený jak drak prišiel som k okienku ledva som povedal číslo zásielky vyplatil a bolo to tu o chvíľu mi podáva balík zabalený bol tak že balík plienok bol obalený papierom, ale aj tak si mohli ľudia domyslieť, že sú to plienky cely v napeti a v očakávaní som utekal domov uistil som sa že som sám doma zamkol som a môžme ísť nato rozbalil som ich už len ta vôňa ma vzrušila na dotyk ta hebkosť bol som unesený navliekol som si plienku a bol som v nebi bol to ten najlepší pocit aký poznám drtil som hry v plienkach atď potom som sa dozvedel časom o Abdl neveril som, lebo som si nikdy nemyslel že niekto ma vášeň, alebo podobnú záľubu, ako mám ja to ma aj trochu upokojilo, lebo som zistil že nie som jediný človek ktorému sa páčia takéto veci i keď si stále myslím že som zvrátený, ale žijem normálny život, ako každý iný človek mám školu prácu a v živote sa nestratím a nikoho tým neobmedzujem a ani sebe neubližujem, ale záleží ako sa na to každý pozerá snažím sa to držať tajnosti i keď neaky ľudia to už vedia, ale nevadí mi to je to moja vec čo si robím no, ale vrátim sa k tomu jak som narazil na abdl rôzne videa fotky dievčat, ktoré vyzerali, ako miminka boli hrozne zlaté nikdy som nemal odvahu diskutovať na fórach, ale čert to vem teraz už plienkarim od 17 a je mi už pomaly 20, ale mal som asi cca rok pauzu chcel som stým nadobro skoncovať bol som cely z toho v rozpakoch smutný bál som sa že sa to dozvie, hoci kto a celkovo som bol zo seba znechutený kvôli tomu že nosím plienky cucam dudle a pijem s kojenecké fľašky celej výbavy som sa zbavil rok som sa držal ,keď som zase v nemocníci nenarazil na plienky ,ale najak ma to stále nelakalo až jedného dňa ,keď som sa už veľmi nudil narazil som na abdl stránky tak som už nevedel odolať prírodu proste neoklameš ,keď ta niečo raz priťahuje ťažko sa tomu vyhneš a bolo to tu bum klasicky plieny seni s pohode savostou užíval som si ich jak pán potom ďalej preferujem abdl značky ,ale tie neobjednavam často cena je drahá vecsinou molicare tena seni pohode kuriérom na postu to už je fuk diskretne zabalene a teraz zo sučasnosti viac menej som za zmieril stým že chcem byť mimco tak plánujem nakúpiť nejakú tú detskú vybavícku len bude to ťažké ešte stále nebývam sam ale snáď sa to časom zmení poprípade sa z niekým zoznámiť ,ale som hanblivy a musel by som človeka dobre spoznať to už by snad bolo všetko PS pozdravujem tu všetky mimca aj tých ostatných
Naposledy upravil(a) MakakABDLpoopeR dne stř 26. úno 2020 15:53:57, celkem upraveno 1 x.

peja
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne

Re: Ahoj to som ja čítaj

Příspěvek od peja » stř 26. úno 2020 14:40:34

Neda se to moc cist. Co carky a tecky pro oddeleni vet?

MakakABDLpoopeR

Příspěvek od MakakABDLpoopeR » stř 26. úno 2020 15:55:48

Ospravedlnujem sa za gramatiku bolo to pisane v noci ale už som to napravil čo sa dalo opravil DAKUJEM za upozornenie peja ;)

ivan123

Příspěvek od ivan123 » stř 04. bře 2020 20:36:06

bodki ciarky mi nic nehovoria prepacte napisane premna pekne ked sa mame hrat na skolu pravopisu asi som tu zle ale ako kazdy mysli volaam sa Ivan a som tu novi

Odpovědět