Pokus o představení

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Uživatelský avatar
R4V3B0Y
Příspěvky: 3
Registrován: stř 08. črc 2020 3:33:00
Bydliště: Praha
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Pokus o představení

Příspěvek od R4V3B0Y » stř 08. črc 2020 4:30:18

Ahojda jsem 19 ti letý plenkař z Prahy. K zalíbení v této velice netradiční choutce mě přivedla má první láska. Jsem celkem plachý a bojím se o svých choutkách mluvit, tak doufám že se to tu zlepší.
Víc než běhat v plenkách mě baví se o někoho v nich starat, ale i tak si rád ňákou obleču a užiju si ten pocit pohodlí jistoty a bezpečí který mě celou dobu vždy doprovází. Čímž se dostávám ke svému sexuálnímu rozpoložení jsem totiž switch. Rád se počůrávám kdykoliv a kdekoliv se cítím v bezpečí a ukrytý před očima okolí, ale zároveň mě baví vychovávat a starat se o někoho, jenž je mi kompletně odevzdán.
Jsem heterosexuál, což mi zrovna v hledání osudové lásky nepomáhá. Ale i tak doufám že mi tento server pomůže najít ideální polovičku, se kterou bych mohl strávit dlouhý a pěkný život plný plných plen. :lol: :lol:

Miminko b
Příspěvky: 12
Registrován: pon 18. kvě 2020 21:29:23
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Pokus o představení

Příspěvek od Miminko b » sob 10. říj 2020 14:06:39

Ahoj jsem z České Lípy a moc rád nosím plenky a cumlam dudlika hledám někoho kdo by se o mně staral jako o miminko udělám vše co budeš chtít budu tě poslouchat na slovo ahoj a ozvi se


Odpovědět