Ahoj

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
karin1980
Příspěvky: 12
Registrován: ned 30. srp 2020 15:25:03
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Ahoj

Příspěvek od karin1980 » ned 30. srp 2020 16:05:53

Ráda,byh se představila. Jsem Karin.Je mi 40 let a nosím plenky. Ze začátku jsem musela plenky nosit ze zdrav. důvodů. Ted nemusím,ale chci. Nehraji si na malé miminko. Nosím plenky a gumové kalhotky. Doma je nosím pořád. Na veřejnosti většinou v zimě.V létě si netroufám. Žiju dva roky sama. S přítelem jsem se rozešla.Přestali jsme si rozumět. Plenky jsem před nim tajila,ale nešlo to do nekonečna. On by to nepochopil. A Já se jen trápila. Ted jsem sama a spokojena.

frodo50
Příspěvky: 13
Registrován: pát 05. čer 2020 14:50:15
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj

Příspěvek od frodo50 » pon 31. srp 2020 8:48:20

Odkut jsi

zavislak
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12. srp 2020 14:46:43
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ahoj

Příspěvek od zavislak » pon 31. srp 2020 22:06:39

Ahoj Karin,
docela ti rozumim--je to zavislost, ktere se nejspis neda zbavit--aspon ja jeste neprisel na to,jak...
S pritelem je to asi mrzute--ale lide jsou ruzni....
Ja mel partnerku,ktere to nevadilo,sama se starala, aby mi nahodou plenky nedosly....hezke casy....
Myslim,ze muzes klidne nosit plenky i v lete--teda pokud nemusis mit mezi nozkama objemnej ranec...Kdyz si vezmes treba 1razovku,neni to skoro videt a hlavne u zenske to projde uplne v pohode :)
V lete je to dost otrava, hlavne,kdyz je opravdu horko--taky pres plenku nosim gumove kalhotky,tak to znam..ale co nadelas !!! :P
Hodne hezkych pocitu s tvou zalibou/nutnosti,budes-li mit chut, ozvi se--muzeme pokecat o spolecnych radostech a strastech, nebo jen tak...
Petr1962@centrum.cz

mitja
Příspěvky: 5
Registrován: pát 23. lis 2018 17:55:29
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ahoj

Příspěvek od mitja » pon 31. srp 2020 22:33:33

Ahojky. Tak tě tady v klubu vítám a věřím, že objevíš spoustu zkušeností a zážitků jiných. Ty jsi to zkoušela říct svému již bývalému příteli, že nosíš plinky, nebo že se ti to líbí. Ty zdravotní problémy by měl pochopit. A časem by si přece asi zvykl, že to je součást tebe. A proč je teda nosíš teď, když nemusíš? Budu rád, když napíšeš. Ahoj, mitja


Odpovědět