predstaveni

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
zavislak
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12. srp 2020 14:46:43
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
predstaveni

Příspěvek od zavislak » úte 01. zář 2020 14:01:15

Ahoj,
konecne jsem se rozhoupal k registraci a predstaveni se...
Je mi skoro 60 , vlozky a plenky nosim od mladi--ne uplne pravidelne, mam "sve dny"...Popravde mne tahle zavislost obcas i nebavi,ale zbavit se ji nedokazu..Nekde jsem cetl, ze nema cenu s tim bojovat, je lepsi se naucit s tim zit...takze asi tak..
Klidne a rad si pokecam s lidickama,co jsou na tom podobne..

Jo, a poznamka pro administratora--mohla by tu byt i rubrika --"prusvihy a katastrofy"...kdyz vse probiha OK, to nikoho moc nebere, zajimave to zacne byt, kdyz jsou trable--proteceni,vyruseni pri prebalovani ,divka mych snu objevi ve skrini plenky,kalhotky a bicik, atd,atd.... :D

Vsem zavislakum a zavislackam preju same krasne dny a spousty hezkych prozitku !!!!!

Petr

paja
Příspěvky: 69
Registrován: stř 05. pro 2018 13:26:33
Bydliště: Tábor
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: predstaveni

Příspěvek od paja » pát 04. zář 2020 22:40:44

Ahoj,je mi 48 a sem na tom stejně jako Ty.Vložky,plenky.Rád si popovídám o naší zálibě.P.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: predstaveni

Příspěvek od Treti oko » sob 05. zář 2020 14:31:07

Mno, mě vyhmátli jednou policajti... Přál jsem si proměnit se ve vzduch. Ale jinak jsem na tom podobně, občas mi ty moje zlozvyky lezou na nervy, ale bojovat s tim je faaakt zbytečný.

Uživatelský avatar
PakoDaddy
Příspěvky: 31
Registrován: stř 28. říj 2020 21:48:24
Bydliště: NJ
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: predstaveni

Příspěvek od PakoDaddy » stř 28. říj 2020 22:29:40

zavislak píše:
úte 01. zář 2020 14:01:15
Ahoj,
konecne jsem se rozhoupal k registraci a predstaveni se...
Je mi skoro 60 , vlozky a plenky nosim od mladi--ne uplne pravidelne, mam "sve dny"...Popravde mne tahle zavislost obcas i nebavi,ale zbavit se ji nedokazu..Nekde jsem cetl, ze nema cenu s tim bojovat, je lepsi se naucit s tim zit...takze asi tak..
Klidne a rad si pokecam s lidickama,co jsou na tom podobne..

Jo, a poznamka pro administratora--mohla by tu byt i rubrika --"prusvihy a katastrofy"...kdyz vse probiha OK, to nikoho moc nebere, zajimave to zacne byt, kdyz jsou trable--proteceni,vyruseni pri prebalovani ,divka mych snu objevi ve skrini plenky,kalhotky a bicik, atd,atd.... :D

Vsem zavislakum a zavislackam preju same krasne dny a spousty hezkych prozitku !!!!!

Petr
Ahoj. Jsme si věkem podobni, sdílená zkušenost je o něco méně útrpná. Tak jestli chceš někde zajít na kafe, pokecat, napiš.
Tolerantní a otevřený ABDL baby/Daddy. 54 let, Severní Morava.


Odpovědět