Hledám někoho

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Nej
Příspěvky: 22
Registrován: sob 20. srp 2022 22:51:50
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Hledám někoho

Příspěvek od Nej » pon 13. úno 2023 17:38:03

ahojte lidi jestli někdo někoho hledá klidně napiš jsem z Ostravy a rád nosím pleny dudlík pleny rád nosím aji venku dudlík na to sem ještě neměl odvahu vzít ven ale jak se někdo najde tak rád to zkusím třeba jako za trest že sem byl neposlušní kluk tak musí si vzít ven dudlík nebráním se ničemu nemám nějaké omezení rád zkusím aji něco nového a hledám hlavně nějakého gey kluka aby to nebylo jen o plenkách tak aji sex budu tvůj malí kluk a ty můj jak sem už psal nemám žádné omezení takže si můžeš dělat se mnou co chceš ponižovat trestat poutat prostě to co se ti líbí a co sem ještě nezkoušel byt někde venku na lavičce a to jenom v plence taky můžu zkusit jako trest že sem neposlouchal rád se fotím v plenkách rád někde chodím v plenkách

Uživatelský avatar
BabyJaya
Příspěvky: 24
Registrován: sob 11. kvě 2019 11:19:54
Bydliště: Frýdek Místek
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Homosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Hledám někoho

Příspěvek od BabyJaya » stř 05. črc 2023 13:51:14

ahoj jsem gay a bydlím kousek od Ostravy klidně mi napiš na jarousek1617@seznam.cz. Rád se sezmámím

diapered
Příspěvky: 41
Registrován: stř 21. pro 2022 18:16:27
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Hledám někoho

Příspěvek od diapered » úte 18. črc 2023 9:03:02

Nej píše:
pon 13. úno 2023 17:38:03
ahojte lidi jestli někdo někoho hledá klidně napiš jsem z Ostravy a rád nosím pleny dudlík pleny rád nosím aji venku dudlík na to sem ještě neměl odvahu vzít ven ale jak se někdo najde tak rád to zkusím třeba jako za trest že sem byl neposlušní kluk tak musí si vzít ven dudlík nebráním se ničemu nemám nějaké omezení rád zkusím aji něco nového a hledám hlavně nějakého gey kluka aby to nebylo jen o plenkách tak aji sex budu tvůj malí kluk a ty můj jak sem už psal nemám žádné omezení takže si můžeš dělat se mnou co chceš ponižovat trestat poutat prostě to co se ti líbí a co sem ještě nezkoušel byt někde venku na lavičce a to jenom v plence taky můžu zkusit jako trest že sem neposlouchal rád se fotím v plenkách rád někde chodím v plenkách
Ahoj to je fajn že máš rád plienky a všetky ostatné veci k tomu

Nej
Příspěvky: 22
Registrován: sob 20. srp 2022 22:51:50
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Hledám někoho

Příspěvek od Nej » pát 21. črc 2023 10:29:13

Ahoj no

stanko01
Příspěvky: 32
Registrován: úte 04. kvě 2021 7:56:12
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Hledám někoho

Příspěvek od stanko01 » čtv 27. črc 2023 10:30:06

Ahoj, jsem z Ostravy a rád se s tebou seznámím, klidně mi napiš na stano006@seznam.cz. Standa

diapered
Příspěvky: 41
Registrován: stř 21. pro 2022 18:16:27
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Hledám někoho

Příspěvek od diapered » čtv 27. črc 2023 16:31:22

ja som už plienky, pvc a aj body mal na sebe ked som šiel k lekárovi a bolo to také fajnové, ale mal som ešte na tom oblečenie, dudlík to je už niečo iného nato treba vážne odvahu. Ale keby som bol odkázaný na plienky a bol v kočíku tak by už bolo jedno či mám, alebo nemám dudlík


Odpovědět