Pán pro submisivní holčičku.

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Panproholcicku
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. srp 2019 4:51:36
Bydliště: Praha
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Pán pro submisivní holčičku.

Příspěvek od Panproholcicku » úte 12. zář 2023 17:14:45

Ahoj, zdravím všechny a přeji krásné odpoledne!

Rád bych se vám představil. Jsem třicetiletý Pražák, vysokoškolák, rozumný, sportovně založený a introvertní člověk. Myslím si, že i vcelku hezký. Sexuálně jsem hodně otevřený, mám rád obecně BDSM v celé jeho šíři. Nejbližší mi ale asi je ABDL, hodně blízké mi je i DD/lg. Jsem heterosexuální a přesto, že v běžném životě na cizí lidi tak nepůsobím, tak sexuálně jsem v roli dominantní. Z toho vyplývá, že moje role v ABDL je především role Pána pro holčičku v plínce. Jsem o trošku víc zaměřený na DL než na AB a při sexuálních hrátkách se mi strašně líbí všelijaké čůrací a počůrávací hry, ideálně spojené s plenkami hlavně na opačném pohlaví.

V běžném životě mi je sympatické DD/lg nastavení ve vztahu, a to i bez neustálého nošení plínek. S DD/lg i ABDL ve vztahu mám několikaletou zkušenost, kdy donedávna jsem měl svojí subinku, která mi byla zároveň partnerkou i holčičkou.

S některými z Vás jsem se možná viděl teď na dvou srpnových srazech v BDSM Ateliéru, kde měli ABDL příznivci svůj koutek. Byl jsem tam ještě se svojí subinkou holčičkou a měl jsem na sobě kraťasy a černé tričko s límečkem.

Krásný den všem!

Pán pro holčičku


Odpovědět