Sexyplastenky.cz

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Odpovědět
Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Sexyplastenky.cz

Příspěvek od kluk-v-plenkach » čtv 18. říj 2018 10:55:17

Netuší někdo jestli raulik z abdl(tečka)cz nedělá správce i na sexyplastenky(tečka)cz ? Před časem jsem se tam registroval, ani jsem nestihl nic nikam napsat (jen vložit fotky na profil) a šup, BAN na několik měsíců :-D Tak mě hned napadlo, že ten vocas dělá admina i tam a šoupnul mi banán bezdůvodně i tam. Vlastníci domén jsou rozdílní, teda pokud to jsou reálné osoby.

Já se sice bez toho webu obejdu, ale je to zajímavý přístup.. dostat BAN krátce po registraci (zaplacením VIP členství prý bude blokace zrušena.. tož jistě, ještě jim budu za to platit :D ).
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Sexyplastenky.cz

Příspěvek od Treti oko » ned 04. lis 2018 20:12:29

To teda vážně ??? Fakt ksindl. Můj ban na tebou prvně zmiňovaným serveru jsem taky nepobral. No když jsou admini (raulik a spol.) debilové, tak vidim docela padnej důvod držet tenhle server... Kolik uživatelů tady už dostalo kopanec ? Jednotky kusů, když nebudu počítat spamboty.

Sám dělám moderátora na podobně zaměřeným fóru a od r. 2012 jsem zasahoval třikrát nebo čtyřikrát. Výše propíranej admin a jeho banda jsou úplně nadržený si s někým vytřít kaďák.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Sexyplastenky.cz

Příspěvek od kluk-v-plenkach » sob 10. lis 2018 20:06:23

Sice tady skoro nikdo nepíše (registrací by ale bylo relativně dost), ale zatím se to tu zavřít nechystám. Bohužel moc netuším jak takový erotický server- komunitu zpropagovat, snad jedině pracovat na dobrém umístění ve vyhledávačích, reklamu na eroticky laděné servery, vč. komunit Google, ani Seznam ve svých reklamních systémech nepovolí. Horší to už je ale se zmíněnou aktivitou uživatelů... i pár holek tu už je (snad reálných), ale ty se úplně odmlčely.
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/


Odpovědět