Coming out

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Coming out

Příspěvek od gxl » ned 02. srp 2020 8:39:44

To: Třetí oko
Jen pro vysvětlenou, nejsem IC, plenky musím používat jen na noc.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Coming out

Příspěvek od Treti oko » ned 02. srp 2020 14:24:58

Pro tenhle případ je to stejně jedno, ne ? - A noční problémy nejsou IC ?

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Coming out

Příspěvek od gxl » ned 02. srp 2020 19:51:27

Treti oko píše:
ned 02. srp 2020 14:24:58
Pro tenhle případ je to stejně jedno, ne ? - A noční problémy nejsou IC ?
Ne. IC je trvalá ztráta kontroly, má opět několik stupňů od lehké (pár kapek), až po těžkou (celý obsah močového měchýře). Nočním "nehodám" se odborně říká Enuréza. A jedná se o ztrátu kontroly během spánku.

Ale výsledek je v podstatě stejný. Mokrá postel nebo plenky na spaní.

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Enur%C3%A9za

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Coming out

Příspěvek od Treti oko » pon 03. srp 2020 0:53:58

Možná to vypadá, jako slovíčkaření, ale coby IC neznalý jsem měl za to, že IC je dočasná nebo trvalá ztráta kontroly nad mechanizmy svěračů. Ta se dále dělí na různý další druhy a Enureza je jen jedním z nich.

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Coming out

Příspěvek od babytom » ned 11. říj 2020 0:11:30

Z blízkých přátel to ví o mě všichni, z rodiny jak kdo. Přítelkyně, to je jasné, že ví. Jinak kdo si všimne, ten si všimne, je mi to jedno. Mám plenky psané od doktora, takže pardón...

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Coming out

Příspěvek od Diaperloverman » ned 10. říj 2021 8:43:27

Jelikož jsem zkončil nedávno se zádama v nemocnici a rozjelo se mě noční pomočování tak to ví doktoři, mamka ,a přítelkyně které se to líbí a už si taky užívá plen do sytosti a prebaluje mě a chce abych nosil a používal je 24/7 I když je potřebuji jen na noc a přes den max vložnou tak jsem ji udělal radost a jsem už jen v pleně wc zamkla že ho už nebudeme potřebovat takže na noc mám abri form m4 a přes den m3 a natahovací m3
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Coming out

Příspěvek od Braňuľa » ned 10. říj 2021 19:28:44

Doma vedia, lebo ja som také trdlo, že keď si vypijem, vykecám na seba všetko. Ale aj tak som im to vedel dobre vysvetliť, tak to neriešia, ale aj tak nechcem, aby ma videli niekedy v plienke, hanbím sa stále, hoci to vedia.
Asexuálny Aspík

Uživatelský avatar
Kuba.k
Příspěvky: 30
Registrován: ned 26. zář 2021 23:21:14
Bydliště: Libochovice
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Coming out

Příspěvek od Kuba.k » pon 11. říj 2021 16:08:18

Já osobně se ještě nikomu naplno nesvěřil. Přítelkyně samozřejmě ví, že v tom mám menší zálibu, ale vždy jsem kolem toho tajemný jak hrad v Karpatech. Na nic se mě neptá, pro objednávky mi dokonce chodí ona. Ví kde to mám schované a ví že hodně dávám pozor na veřejnosti atd. Takže i když jedeme na výlet a mám touhu tak jenom zahlasím, že jsem připraven na dlouhé cesty a zeptám se jestli ok. Sjede mě očima a řekne dobrý nic není vidět a odcházíme. ;) Jsme spolu už strašně dlouho a za tento přístup ji patří velký dík. A když večer dochází k hlazení a ona mi sjede rukou až dolů tak někdy řekne "aha ty už máš p..." "Tak chceš ho jenom v tom pohonit?"
A já odpovídám: lásko dělej jak chceš klidně to sundám a... vždycky to dopadne dobře.

Určitě bych se nikde stim nesvěřoval, pokud někdo nemá stejnou zálibu. Proto jsem zde v klubu a prodiskutujeme to tady nebo třeba i osobně. Jsem tu krátce a věřím, že tu nějakýho to kamaráda DL na osobní setkání jednou za čas najdu a budeme si otevřeně kecat o všem.
Okolí se za mě určitě nesvěřovat. Pokud tomu dotyčný nerozumí budete pro něj pouze úchyl a při každém setkání vám bude čumět na rozkrok jestli zrovna máte nebo nemáte p... To asi nemá nikdo z nás zapotřebí.
ÚSTECKÝ -

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Coming out

Příspěvek od Treti oko » pon 11. říj 2021 20:16:01

Máš to dobře zařízeno.

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Coming out

Příspěvek od Braňuľa » pon 11. říj 2021 22:57:12

Kuba.k píše:
pon 11. říj 2021 16:08:18
Já osobně se ještě nikomu naplno nesvěřil. Přítelkyně samozřejmě ví, že v tom mám menší zálibu, ale vždy jsem kolem toho tajemný jak hrad v Karpatech. Na nic se mě neptá, pro objednávky mi dokonce chodí ona. Ví kde to mám schované a ví že hodně dávám pozor na veřejnosti atd. Takže i když jedeme na výlet a mám touhu tak jenom zahlasím, že jsem připraven na dlouhé cesty a zeptám se jestli ok. Sjede mě očima a řekne dobrý nic není vidět a odcházíme. ;) Jsme spolu už strašně dlouho a za tento přístup ji patří velký dík. A když večer dochází k hlazení a ona mi sjede rukou až dolů tak někdy řekne "aha ty už máš p..." "Tak chceš ho jenom v tom pohonit?"
A já odpovídám: lásko dělej jak chceš klidně to sundám a... vždycky to dopadne dobře.

Určitě bych se nikde stim nesvěřoval, pokud někdo nemá stejnou zálibu. Proto jsem zde v klubu a prodiskutujeme to tady nebo třeba i osobně. Jsem tu krátce a věřím, že tu nějakýho to kamaráda DL na osobní setkání jednou za čas najdu a budeme si otevřeně kecat o všem.
Okolí se za mě určitě nesvěřovat. Pokud tomu dotyčný nerozumí budete pro něj pouze úchyl a při každém setkání vám bude čumět na rozkrok jestli zrovna máte nebo nemáte p... To asi nemá nikdo z nás zapotřebí.
tyjo, kde si takú chápavú babu našiel?
Asexuálny Aspík


Odpovědět