Ake plienky na noc a kde nakupujete?

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Odpovědět
diurd761
Příspěvky: 19
Registrován: stř 21. pro 2022 18:49:10
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Ake plienky na noc a kde nakupujete?

Příspěvek od diurd761 » úte 27. pro 2022 15:25:31

Ahoj,som tu novy a je to moj prvy prispevok,mohly by ste mi prosim poradit ake plienky s pvc foliou pouzivate na noc?Ja som skusal zatial len dve a to preshool plastic a tie druhe si nepametam ale maly vecsiu absorbciu no v obydvoch pripadoch mam ten isty problem ze mi po par malo hodinach pretekaju cez boky a neskor aj vrchom a pritom zadok plienky a ciastocne aj stred je uplne suchy.Samozrejme ked sedim tak sa moc dostane aj tam ale pocas spanku a je jedno ci lezim na boku alebo na chrbe(ale vecsinu na boku)tak to po chvilke ide mimo plienku.Uz som to skusal aj tak ze som okolo stehien tam kde zacina plienka par krat omotal lepiacu pasku no ono si to aj tak naslo cestu.
A este by som sa chcel spytat odkial kupujete plienky,hlavne tie foliove.Ja kupujem z mmmm a inkopleny ale rad by som skusil aj nieco nove.Ale nemam rad tie detske z obrazkamy a uz vobec nie priedusne,proste preferujem cisto bielu foliu a predaj na kusy.
Raz sa mi podarilo v jednej lekarni uplnou nahodou kupit jedny nalepovacie vkladacie plienky a maly ako myslim jedny z mala z vonku presne tu foliu co sa mi paci.

ptav
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. srp 2019 22:31:43
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ake plienky na noc a kde nakupujete?

Příspěvek od ptav » ned 22. led 2023 11:31:24

Na noc i den mě osobně postačí Tena Slib Maxi ve velikosti M. Pokud večer více piju, raději na noc Super Seni Quatro. Zkusil jsem nově ještě koupit Tena Slip Ultima a po prvotním vyzkoušení se tváří podobně jako Seni Quatro. Pak ještě záleží jak komu co sedí. Bohužel ty Tedy nejsou ideálně diskrétní. Osobně mi na den nejlépe seděli Dailee slib, jsou tenké, slušná savost, super drží, ale při použití jsou hnedka cítit mokré. Prostě stále vedou Teny. Přesto najít něco co by vyhovovalo na 100% se mi ještě nepodařilo.


Odpovědět