Seznam nesolidních

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Odpovědět
DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Seznam nesolidních

Příspěvek od DreamerZ » sob 18. lis 2023 13:32:39

Občas něco nabízím k prodeji, občas tu od někoho i něco koupím. Vážím si každého, s kým je jasná domluva a to, co se dohodne také platí.
Takže jsem tu poznal pár těch, kde to tak funguje a za to patří poděkování.
Poslední dobou ale narážím na ty, co žádnou solidnost neprokazují. Projeví zájem, něco koupit, dohodneme podmínky a oni vystupují celkem nadšeně a přesvědčivě, ale to je zdání, které klame. Někdy přijdou výmluvy, např. nový termín, jindy - jiní přestanou komunikovat, žádná platba nepřijde a dál už jen hrají mrtvého brouka.
Mám sto chutí tu začít takové zveřejňovat a byl bych pro, zveřejňovat. Třeba by to trochu pomohlo je ignorovat a dát tak i částečně za vyučenou, kdy by další pak řekl - NE - s tebou žádný obchod dělat nebudu. Také by to snad aspoň někdy ušetřilo starosti.
Zajímá mne váš názor - mnozí řeknete - a budete mít pravdu - takový darebák si udělá nový profil a bude se to opakovat. V administraci fóra ale jistě je k dispozici IP adresa a Admin by tak mohl toto celkem efektivně pohlídat. Problematické může být ale i to, když se právě někdo z adminů chová, jak jsem popsal a tu zkušenost bohužel také mám.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 108
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Seznam nesolidních

Příspěvek od Diaperloverman » stř 27. pro 2023 8:51:07

Souhlasím zveřejňovat
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

xxx
Ověřený uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 28. pro 2017 15:38:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Seznam nesolidních

Příspěvek od xxx » sob 27. led 2024 15:22:54

Jo, za poslední měsíc se mi to stalo asi pětkrát.

Napsali, tvářili se nadšeně, domluvili jsme se, kam si pro to přijedou, jak zaplatí, všechno. Pak mi začali dělat návrhy, jestli by si ty plínky mohli přede mnou v autě vyzkoušet, ptali se, jestli budu mít taky na sobě plínku apod., a když jsem to zahrál do autu a konverzaci směřoval k samotné transakci, tak najednou vycouvali nebo přestali komunikovat. A to jsem se jim ještě snažil vyhovět, že jim to někam přivezu, nebo dokonce zaplatím dopravu atd. Někdy si připadám, jak kdyby to tady byl samý úchyl a inzeráty využíval jenom jako záminku. A jestli to někdo z dotyčných čte, tak buď v klidu. Nebyl jsi jediný. Bylo vás takových víc. Na různých serverech.

Anebo je taky dobré, když se ptají na něco, co v tom inzerátu je napsané nebo se to dá snadno dohledat. To jsou taky zbytečné řádky.

Ale zveřejňovat nikoho nebudu. Beru to prostě jako riziko "podnikání". Sem tam někdo napíše, sem tam si to někdo rozmyslí, sem tam někdo přece jen něco koupí. Chci peníze, chci se něčeho "zbavit", tak se holt musím občas podvolit i řekněme náročnějším "zájemcům" o koupi.

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Seznam nesolidních

Příspěvek od Braňuľa » sob 27. led 2024 18:58:19

Niečo také je určite dobrý nápad, možno si to nabudúce rozmyslia ;c)
Asexuálny Aspík

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Seznam nesolidních

Příspěvek od gxl » pon 29. led 2024 13:55:15

Souhlasím !!!


Odpovědět