Miminko

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Abd l
Příspěvky: 18
Registrován: pát 23. srp 2019 22:40:10
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Miminko

Příspěvek od Abd l » sob 07. pro 2019 17:53:02

Už je to dlouho co jsem chodil z holkou který jsem řekl že bych chtěl nosit plenky a ona mi koupila plenky dudlík flaštičku dětský pyžamo a plyšáka. Jednou ráno když jsem vstal tak mě oblékla jako miminko do plínek dala mi dudlík a pyžamo, udělala snídani a čaj do flaštičky. Pak mě uložila zpátky do postýlky protože se musela učit do školy. A já jsem se cítil zase jako malé miminko protože se ke mě i tak chovala jako k miminku. Jak jsem tam tak ležel tak se mi začalo najednou chtít na záchod ale měl jsem na sobě plenky tak jsem to nakonec pustil do plínek a pokakal se a i počůral. Ale nic jsem neříkal protože to bylo před ní poprvé a styděl jsem se to říct. Najednou mi ale vypadl dudlík z pusinky a ona mi ho šla dát zpátky do pusinky a já jsem doufal že to neucítí ale pak řekla tady něco smrdí a zeptala se ty jsi se posrandil tak jsem se přiznal. S úsměvem na tváři řekla že jsem pěkný posrandíra ale že mě hned nepřebalí že to musí miminko vydržet a že dost smrdím. Najednou se blížilo poledne a mi jsme měli jít na oběd k mojí babičce a já jsem měl pořád na sobě smradlavou plenku. Najednou řekla tak miminko půjdeme se přebalit do čistých plínek. Já jsem se zeptal jestli bych nemohl jít bez plenky a ona mi řekla že jestli jsem se pokakal jenom trochu tak mi jí možná nedá. Odvedla mě do koupelny stál jsem tam v plenkách v puse dudlík plyšáka jsem držel v ruce a připadal jsem si před ní opravdu jako miminko. Najednou mi sundala kalhoty od pyžama a řekla co ty jsi se i počůral tak to bez plínek nepůjdeš ani náhodou. Pak mě položila rozepnula plínku a řekla to si děláš srandu ty to máš rozpatlaný po celý plínce ty mimino jedno tak jdeme pod sprchu. když mě umyla tak mě položila vzala čistou plínku ale já se bál aby to babička nepoznala že mám plínky ale ona mi řekla že si toho nikdo nevšimne a naštěstí nevšimla.

BrumlaUwU
Příspěvky: 3
Registrován: sob 04. led 2020 3:13:33
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Miminko

Příspěvek od BrumlaUwU » pon 06. led 2020 2:34:58

Závist, čistá závist doufám že jste spolu


Odpovědět