Pátek třináctého

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
diaperD
Ověřený uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pon 30. zář 2019 13:23:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Pátek třináctého

Příspěvek od diaperD » pát 03. dub 2020 15:33:48

Jako každé ráno mi zazvonil budík v 7:30. Jelikož je pátek a byl jsem unavený, nastavil jsem buzení o ještě jedno buzení. Po deseti minutách mi znovu zvoní budík. Už musím vstávat, řekl jsem si a protáhl jsem se v posteli. Ruku zasunu pod peřinu a cítím plínky, jak jsou nasáklé a vše udrželi, co jsem před usnutím vyčůral. Jako každé ráno vstáváme ve dvou a nasáklé plínky se mu moc líbili. Počítal jsem s tím už večer a tiskl plínky pro jeho radost v rozkroku. Bylo to moc příjemné a nemohl jsem přestat. Hladil jsem se a tiskl plínky a cítil, jak stékají kapičky k mému zadečku. Stop! Vstávej! Pomyslel jsem si a náhle jsem přestal se více vzrušovat. Odkryl jsem peřinu, vstanul z postele a vzal telefon do ruky. Jdu do kuchyně a koukám, jestli mi nepřišly nějaké zprávy. Zapnu kávovar, že si udělam kávu a jdu si umýt obličej, abych se probral. Nejprve tekla voda studená a když jsem začal přídávat teplou, spustil se efekt tekoucí vody a já začal výrazně opět plnit své plínky. Ještě, že mám ty vysoké igelitové kalhotky, které nic nepropustí. Opřený o umyvadlo jsem si užíval, jak čůrám a jak se mi plní plínky. Úžasná chvíle, která se bohužel blížila ke svému konci. Ještě pár kapiček... Ach, zasténal jsem blahem. Nádherné, pomyslel jsem si. Rukou jsem nadzvedl tíhou svěšené plínky a cítil to slastné teplo které mě objímá všude tam dole. Byl jsem opět vzrušený. Druhou ruku jsem zasunul dovnitř a začal se hladit. Lehce jsem stiskl svoje koule a následně stáhl předkožku a zase zpět. Když jsem výtáhl ruku ven, okamžitě mě upoutala vůně z načůrané plínky. Nádherná vůně, která mě vzrušuje, a opět si intenzivněji tiskl plínky do rozkroku.
...Cosi mě probralo...slyším z kuchyně zvonící telefón. Sakra, pronesl jsem v duchu. Opláchl jsem si ruce a s ručníkem v ruce jsem šel do kuchyně. V monemtě, když jsem došel k telefonu, přestal zvonit. Udělal jsem si kávu a šel vedle do pokoje. Procházím kolem skříně a v zrcadle se vidím. Sám jsem se musel pochválit, jak mi plínky sluší. Jak tak stojím u skříně, koukám se, jak se mi vespod kalhotek udělala loužička. Odložil jsem kávu na vedlejší komodu, abych se nepolil. Trochu jsem se předklonil, otočil čelem vzad a ona byla ještě trochu větší, teda spíše zřetelnější. Zlatavě žlutá loužička, která zaplnila celý rozkrok igelitových kalhotek. Najednou se ozvalo...pi pííp. Přišla mi SMS. Vezmu telefón a jdu s kávou ke stolu. Raději se vrátím do kuchyně pro ručník, abych si mohl na něj sednout.
...Volala jsem ti, ale ty jsi to nebral. Dneska je vše zrušeno. Nedojelo zásobování a tak máme volno. Ahoj, Terka. Stálo v SMS zprávě. Super, pomyslel jsem si a začal odepisovat na SMS. V to najednou zazvonil zvonek... Ano prosím. Ahoj, to jsem já, Terka. Chtěla jsem vědět, jestli ti nic není, když nezvedáš telefón. Ahoj, jsem v pořádku, odpověděl jsem. Potom pronesla tu strašidelnou větu... Můžu nahoru?... Chvíli jsem mlčel a přemýšlel, co dříct. Tak můžu, zeptala se ještě jednou. Ano, jistě pojď. Co teď? Jedno patro vyběhne hned. Jak to schovám. Rychle jsem si oblékal tepláky. Klep-klep. Už jdu, odpověděl jsem. Rychlá kontrola a otevírám dveře. Ahoj, usmál jsem se. Pojď dál. Dáš si kafe? Snažil jsem se zamaskovat otázkami můj stres. Srdce mi bušilo. Snad nic nepozná. Zavřel jsem dveře a doprovodil Terku do pokoje. Dám si kafe s mlíkem a cukrem, ozvalo se ještě. Donesl jsem jí kafe do pokoje a sedl si ke stolu naproti ní. Naštěstí tam byl ten ručník. Jakto, že nedojelo zboží, zeptal jsem se, abych se trochu uklidnil a přišel na jiné myšlenky. V expedici nemají řidiče a tak se omluvili a začali jsme si povídat o práci. Uklidnilo mě to a já uplně zapoměl, že mám plínky. Celou tu hodinu jsme si pořád o něčem povídali. Hele, já musím na poštu a budu muset už jít. Joo, v pohodě, řekl jsem ji a doprovodil jí ke dveřím. Gravitace mi opět připoměla, že plinky jsou dost plné. Obula si boty a já se otočil na věšák, abych ji podal bundu. Eeee... hmm.. eee.. tak ti moc děkuji, řekla rozpačitým hlasem. Jo, není zač a zase třeba někdy a zavřel jsem dveře. Uff, hluboce jsem si oddychnul. Tak to bylo o fous a šel jsem do pokoje.
Chůzi se mi plínky třely o stehna a já se opět vzrušil. Stáhl jsem si tepláky na zem a kochal se pohledem na plínky. Byl jsem tak vzrušený, že jsem už měl hluboko ponořenou ruku v kalhotkách a nedala se touhou po uspokojení vytáhnout ven. Přešel jsem do ložnice a sedl si na kraj postele. Zaklonil jsem se a lehl si na záda. Nuceně jsem musel vytáhnou ruku z plínek, abych si mohl stáhnout igelitové kalhotky dolů. Vůně načůraných plínek se rozšířila po celém pokoji a prostěradlo pode mou bylo okamžitě mokré. Odložil jsem kalhoty hned vedle sebe a začal rozepínat kalhotky. Když jsem odepnul všechny 4 suché zipy, vánek chladnějšího vzduch se mi začal dostával k mému ztopořenému penisu. Okamžitě jsem si ho začal honit a druhou rukou ždímal plínky na jedo špičku. Kdyby tak tady byla Terka, to by bylo... a představoval si, jak by to dělala ona. Netrvalo dlouho a už jsem stříkal své sperma, které už od rána chtělo ven. Střík, cák zase a zase. Sperma se mi roztékalo po celém hrudníku a dokonce i po krku. Bylo prostě všude. Nemohl jsem přestat . Pomalu jsem ale zvolňoval všechny moje pohyby a oddával se právě prožitému orgasmu. Plínky jsem položil na rozkrok a s rukama podél těla nechával doznívat všechny svoje pocity. Nádherné a úžasné.
No nic, pomyslel jsem si po chvíli. Je třeba uklízet. Plínkama jsem si trochu otřel tělo , abych se mohl jít osprchovat. Zabalil jsem vše i s prostěradlem do kuličky a odnesl vše do koupelny k pračce. Dneska budu prát bílé, usmál jsem se. Když jsem se osprchoval, dal jsem vše do pračky a zapnul ji. Na podlaze ležely ještě tepláky, ale ty jsou barevné. Zvedl jsem je ze země a uviděl na nich mokrou skvrnu. Zarazil jsem se a hned jsem zkontroloval, jestli je flek v předu a nebo v zadu. Uff, vzadu, odychl jsem si. V dáli slyším, že mi přišla opět SMS zpráva. Jdu pro telefón a čtu : Ahoj. Děkuji za kafe. Nezajdeme dneska večer někam na pivko? Můžeme spolu ještě pokecat, tak jako ráno. Ahoj Terka. ps. Máš pěkný zadek:-D
Je to moc dobře, když se můžeš vyčůrat do WC, ale je mnohem příjemnější, když se můžeš vyčůrat do plínky.


Odpovědět