V nemocnici a v plenkách

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 108
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
V nemocnici a v plenkách

Příspěvek od Diaperloverman » čtv 07. říj 2021 9:06:40

Zdravím tento příběh je podle zkutečností

V cca 20 .6 mě začaly chytat bolest zad která se stupňovala v a 29.6 Středa když jsem přišel z práce po noční tak jsem padl a tvrdě usnul zbudil jsem se totálně mokrý madrace na odpis atd říkal jsem si že to bude z přepracování ale ve čtvrtek po noční repete říkal jsem si že od patku do pondělí mám volno tak si odpočnu v pátek ráno zase totálně mokro a do toho jsem necítil palce na nohou hejbat sem mohl ale necítil když jsem do nich pichl jejlou a měl jsem slabší citlivost na spodní část těla tak jsem radši šel k doktore a vše jí řekl. Poslala mě na neurologii a tam po konzultaci že okamžitá hospitalizace nesouhlasil jsem a prý že to může být i životu ohrožující tak jsem se domluvil že teda nastpupím samozřejmě co jsem se sotva zabydlel tak mě převezly do jiné na vyšetření že tam mají na to přístroje tam mě vzali krev,udělali rengen, mag.rezonanci hlavy,páteře atd večer přišla mladá krásná sestřička a donesla mě natahovací plenu molicare mobile ta mě samozřejmě do rána protekla takto se to opakovalo do neděle samý odběry atd . V neděli večer cca 22 hod přišla sestřičky s doktorkou sestřičky mladý hezký doktorka starší že mě musí vzít mozkomišní mok že je to důležité ale musím souhlasit podepsal jsem souhlas dala mě zase natahování plenu a že si mám sednou a stačit se a vyhrbyt záda vzala obrovskou jehlu a horor začal šílená nepopsatelnalá bolest (bere se to z nějakého kanálku u páteře) samozřejmě se člověk nesmí ani pohnout i když propíchla nerv tak to nešlo prostě to pomalu tam pichla a po nějaký době když už jsem měl dost řekla že to nějak neteče tak to vytáhla a pichla o kousek dál myslel jsem že umřu šílená bolest po nějaký době zase řekla že to neteče u čtvrtého pokusu mě povolil svěrač a totálně se nekontrolovaně pomočil u pátého se to povedlo už nikdy na tohle nepujdu a nikdo mě na to nedostane pak mě donutila vypít 2 litry hořkého čaje a že si opatrné mám lehnout na záda. Doktorka odešla se sestrama a vratila se jen jedna taková mladá hezká mladší než já mě je 30 a že mě dá na noc lepší plenu že stejně teťka nemůžu vstat a musím ležet tak mě zabalila do jednorázově pleny molicare slip m10 byla nádherně tlustá a měla igelit povrch ale to jsem už ani nevnímal přes bolest a vyčerpání zavedla mě do konečníku čípek proti bolesti a horečce prý to zabírá do 5min samozřejmě nic jen divný tlak ve střevech ale nebral jsem to nějak na vědomí byl jsem KO samozřejmě v noci jsem měl obrovský unik ale plena to zvládla a obrovsky nabobnala ráno když došla mě zkontrolovat tak jsem nebyl pořád schopný vstat a hejbat se a ani jsem moc nevnímal až když řekla že jsem se i mimo pomočení i dost pokadil což se mě nikdy ve spánku nestalo ale že to bude tím odběrem tak mě očistila a dala novou zase zalepovací plenu odpoledne jsem už měl síla vstát a bolest zad náhle zmyzla jen v místě odběru to dost bolelo ale jinak jsem byl ok i citlivost do noh se vrátila ale noční pomočování zůstalo v pondělí při velké vyzitě jsem se dozvěděl že mám trochu plotynky vyhřezlé a zúženej kanál kudy protéká mozkomišní mok že ten únik bude asi tím a že mě za 2 dny pustí že jsem jinak v pořádku aspoň něco v středu mě pustili dom a řekli že to prý asi zádama nebude dostal jsem nějaký léky a plno žádanek na různá vyšetření takže budu lítat po doktorech pleny na předpis jsem ještě nedostal ale zase je super že to už doma ví že mám problémy a pleny na noc potřebuji takže teťka si užívám doma plen na plno😁 a pokud v příběhu jsou chyby tak se omlouvám píši to na mobilu
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

martins
Příspěvky: 2
Registrován: pát 23. říj 2020 20:39:50
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: V nemocnici a v plenkách

Příspěvek od martins » pát 08. říj 2021 12:23:19

Na jednu stranu hrůzný zážitek, ale aspoň bylo nějaké zpestření zajímavým zážitkem.
Co jsem hledal, tak Molicare tady v Čechách už snad ani žádné igelitové pleny nenabízí, možná je to podpultovka. Mívali takové fialové super plus. Tím označením M10 by to vypadalo na jiného výrobce.
Oni ty natahovacky davaj asi proto, že se v nich člověk ma lépe cítit, ale prakticky jsou na noc nepoužitelný. Oni to možná řeší ještě savvymi podlozkami. Ty jsou ale asi nicmoc, protože se zchumlaji a když bude mokrá, tak to bude takové nepříjemné.
Každopádně ti hlavně přeji zdravá záda a když si ještě vybavis nějaký zajímavý detaily, tak muzes napsat.

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 108
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: V nemocnici a v plenkách

Příspěvek od Diaperloverman » sob 09. říj 2021 5:53:16

Tak podložku dávaly ale jak píšete stačilo se otočit na bok a byla zmuchlaná záda už nebolí jen na noční pomočování zůstalo doma už to přítelkyně ví a asi se jí to i zalíbilo večer mě zabalí a ráno přebalí a na dnešek mě dala 2 pleny abri form m4 takže super ale ze začátku byla zařazena a musela to střebat prý ještě dudlík a bych bych jak roztomilé mimino
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět