Doma v plný plíně

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 108
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Doma v plný plíně

Příspěvek od Diaperloverman » sob 09. říj 2021 10:21:20

Zdravím včera večer mě přítelkyně zabalila do abri form m4 kterou propíchala a na to další m4 prý abych neprotekl do teťka jí mám na sobě a to už je ráno 10:15 přítelkyně mě řekla že mě bude výhradně přebalovat sama že sam si jí nesudám před cca hodinou šla na nákup nechala mě v pleně co mě večer dala už je řádně nacucaná a zamkla wc říkala že musím počkat až dojde problém je že se mě chtělo dost na velkou takže jsem napsal sms kde je že akutně potřebuji na velkou a odpověděla 💩💩💩😁 takže jsem to musel vše pustit do plen super pocit a nebylo toho zrovna málo takže tu čekám v plný plíně až k prasknutí než dojde vypadá to že mě bude chtít mít 24/7 v pleně a starat se o mě což by mě se líbílo takže až dojde tak jí taky zkusím dát plenu za trest že jsem to musel pustit do pleny vypadá to že se jí pleny líbí i když ze začátku to nemohla vstřebat jsem zvědavý co bude kdyby chtěla ze mě udělat mimino tak bych se asi nebránil jinak když vás někdo přebaluje je to super pocit asi tam hraje roli i stud tak čekám a čekám a ona nikde a jde na mě druhá várka 💩
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

Uživatelský avatar
ababyi
Příspěvky: 109
Registrován: pon 17. úno 2020 7:50:55
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Doma v plný plíně

Příspěvek od ababyi » sob 09. říj 2021 21:25:26

:)
Jedna myšlienka jeden zážitok jedna veta čiarky bodky zdržujú

michal215
Příspěvky: 12
Registrován: úte 03. srp 2021 6:31:19
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Homosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Doma v plný plíně

Příspěvek od michal215 » ned 10. říj 2021 0:45:57

Tak co dočkal ses přebalování a smrdĕls moc?

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 108
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Doma v plný plíně

Příspěvek od Diaperloverman » ned 10. říj 2021 6:22:10

Dočkal a ani jsem moc nesmrděl až při přebalování. Jinak večer jsme si daly víno a když už byla dost ospala tak jsem jí navrhl že by jí uložím spát že jí dám plinečku proti nehodě a špitla že jó. Tak jsem jí zabalil stejně jako ona mě a dal glycerínový čípek a podle oderu působil dobře počkám až vstane a vzájemné se přebalíme a asi vyrazíme někam ven
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět