Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Seznamka všech plenkařů a plenkařek.
Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Treti oko » sob 18. bře 2023 19:11:00

Chceš tim říct, že posílání nevyžádaných "seznamovacích" PM ženám je v pořádku ?! - To rozhodně není.

A pozoruju, že se zatim neobjevil žádnej novej inzerát. Proč asi ?

Lusinka
Ověřený uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 24. říj 2019 11:17:45
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Lusinka » sob 08. dub 2023 15:44:32

Kuba.k píše:
pát 17. bře 2023 16:46:41
Nebudu tu psát zdlouhavý komentář. Teoreticky souhlasím s Lusi a bylo to tu několikrát řečeno.
Jen pro zajímavost, nemohla bys alespoň přibližně vyjádřit číselně, kolik ataků potencionální ženy ve formě SZ. dostávají? Dá se to pro představu pro nás muže - (co si to neumíme představit) vyjádřit v číslech?
A za druhé, nechci se tu zastávat nějakých blbečků, magorů a já nevím čeho všeho, ale musím to trochu zlehčit a ať se mi nechce a těch "chudáků" se musím chlapsky zastat.
Každá žena, by si měla uvědomit na jakou scénu vstupuje a jak se prezentuje. Tenhle web i jiné podobné weby jsou plné lidí a to převážně mužů, kteří mají určitě bizardní touhy o kterých se ani mě ani nikomu jinému třeba ani v životě nezdáli. Jsou společností nepochopeni a schopností vyjadřování asi nepolíbeni a proto je nutné, aby ženy už s tím faktem tak trochu počítaly. Je určitě dobré, že se tu objeví občas ten "návod" jak se neseznamovat zde na fóru se ženou a tak obecně pro ty co to jaksi nechápou.
Proto i já, vydám pro ženy jaký si obraz pochopení mužů ve formě příkladu "ZOO"

Tenhle web je v podstatě "jaká si velká oplocená zoo" ve které ale neexistují ploty mezi zvěří. Zvěř se může volně pohybovat po celé zoo a je jasné, že když se v tomto "výběhu" který je zřejmě složen více jak z 90% samců z toho třeba 20% směřuje zpět k samcům nebo jim je to jedno. Zbývá tu pořád vysoké číslo samců kteří se chtějí "pářit" a udělají všechno možné, aby se dostali k páření. Proto se musí těch 10% samic, které se nachází ve výběhu připravit na to, že spousty potenciálních samců, byť jsou jakýkoliv se chtějí dostat k samici.

Je potřeba si uvědomit, že společenská etika a hlavně v případě anonymity nehraje na webu prakticky žádnou roli. Všichni se tu "mohou" chovat jako ta zvířata a proto možná ty vaše SZ. asi tak vypadají. Při vážných případech, byste určitě měli využít správce webu a ty nejvíce atakující po nahlášení vyhodit.
Neberte toto vyjádření jako znevažování slov Lusi, ale je potřeba jak jsem to psal už výše, počítat s možnými útoky a to i vy ženy musíte pochopit, že nejste v divadle a že s vámi tak bude zacházeno. Musíte se obrnit hroší kůží a prostě selektovat.
Proto je i dobré jak jsem tu už četl, jména ověření uživatelé. Tam by se asi měli u správce webu ověřit všichni co to myslí vážně a možná jen tito uživatelé by mohly zasílat SZ. jinak ti neověření by se museli vyjadřovat k příspěvkům, tak by to měl správce pod větší kontrolou. (věc k zamyšlení)
Díky.
;)
Ahoj :)

Promiň že na to reaguju téměř po měsíci, dlouho jsem se na fórum nepřihlásila.

Já samozřejmě dokážu nějakým způsobem pochopit tvůj pohled a osobně, když jsem se tu poprvé zaregistrovala, jsem asi i já částečně počítala s tím že budu minimálně ze začátku dostávat hromadu zpráv.

V číslech se konkrétně vyjádřit asi nedokážu. Ostatně jsem tu zaregistrovaná poměrně dlouho a ti, kteří mi napsat chtěli, mi už ve většině případů napsali dávno a nyní po přihlášení tolik zpráv nemívám (a myslím že tomu konkrétně u mě pomohl tenhle příspěvek a asi jsem pár lidí od sebe odehnala), nicméně v začátcích jsem se mohla přihlásit po jednom dni a měla jsem zprávy klidně i od dvaceti nových kontaktů, což už je poměrně dost.

Cílem tohoto příspěvku nebylo lidi přesvědčit aby vůbec nepsali. Spíš jen jsem chtěla upozornit na to, že z dvaceti zpráv jich 18 zní úplně stejně, většina z nich obsahuje jak těžko se hledá holka, rovnou napíšou co chtějí... Jako kdyby vytvářeli objednávku. Chtěla jsem pouze upozornit na to, jak to působí a na co si dát pozor.

Já tvůj komentář vůbec neberu jako útok a naopak si ho moc vážím, vůbec nepopírám že z toho pánové můžou být opravdu hodně frustrovaní, i když tvoje přirovnání k zoo je možná na můj vkus trochu urážlivé, ale asi jen z toho důvodu, že jsi napsal, že je to takhle naprosto v pořádku :) měli byste těm samicím dát právo říct ne, když zrovna vy nejste ti samci, s kterými se chtějí pářit, ale zároveň jim poskytnout ve společném výběhu bezpečný prostor, protože nejsme přeci zvířata, ale lidi :)

Já vím, že tento nepoměr je fakt, s kterým musíme počítat. Ale abych to uzavřela... Když se bude někdo chovat jako zvíře, které se chce za každou cenu pářit, moc holek tento přístup nezaujme :)

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Treti oko » sob 08. dub 2023 22:03:45

Lusinka píše:
sob 08. dub 2023 15:44:32
Když se bude někdo chovat jako zvíře, které se chce za každou cenu pářit, moc holek tento přístup nezaujme :)
Kde se to dá podepsat ?

Já eště si dovolím doplnit, že takovejch "zvířat" je v tomhle klubu až moc. Slovy jedný mojí kámošky z jinojazyčnýho fóra s obdobným zaměřením: "Nejsme krávy na dobytčím trhu.

Uživatelský avatar
Kuba.k
Příspěvky: 30
Registrován: ned 26. zář 2021 23:21:14
Bydliště: Libochovice
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Kuba.k » pát 14. dub 2023 6:52:25

Lusi, díky za vyjádření. To přibližné číslo ze "začátku" 20 zpráv z toho 18 tragických není málo.
S tou Zoo jsem to tak musel přiblížit, protože některý jedinci v zoufalství a anonymitě prostě jako zvířata jednají.
Jenom pro jejich malé pochopení (to je ale neomlouvá)
"Šance umírá poslední " a rozhodně nemají co ztratit.
Já asi budu muset vydat návod, jak se se ženou SEZNÁMIT.
Přece nemůžou začínat slovy: Ahoj dlouho tu hledám ženu jako ty... Piju rok prošlí kefíry a přes plínu pak dělám gejzíry. :) - tudy cesta opravdu nepovede. :) :)

Díky lidičky, a pište veřejně ať si to mužem všichni přečíst a pokud to bude tak dobré, tak se vám ta žena ozve třeba i sama.
ÚSTECKÝ -

Uživatelský avatar
Snowball
Ověřený uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: úte 13. pro 2022 10:57:30
Bydliště: Praha
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Snowball » stř 26. dub 2023 17:36:46

Tohle vlákno, by se mělo někam obecně připnout, aby ho kažký nováček viděl. Po mnoha zkušenostech si myslím, že by toto vlákno prospělo i dlouhodobým členům.
Není dobré začínat konverzaci sexuálním návrhem
Není vhodné psát v prvních zprávách co chcete, aby s váma konverzací vyděšený protějšek dělal :D
Není zdraví prospěšné přemlouvat k nevěře, kvůli vlastnímu potěšení :D
Je životu nebezpečné nerespektovat větu: "Ne, já mám Přítele, přítelkyni, manžela, manželku..." :D

Pokud vás druhá strana nezná, těžko s vámi bude chtít něco začímat.
Je dobré (nejsem nejlepší adept na psaní tohoto řádku), dbát na pravopis a styl psaní.
Pokud píšete zprávu a co slovo to překlep, chyba, náhodně rozházená slova, není do dobrá vizitka, Existuje kontrola pravopisu.
Mějte na vědomí, že je zde dohledatelná historie příspěvků. Není problém, dohledat si témata, ve kterých jste aktivní, jak konstruktivní poznámky máte.

Mějte na paměti, že né kažký tu hledá jen sexuální kontent.
Mějte na paměti, že né každý člen žije sám, bez partnera/ky

A je-li vám život milý, naučte se respektovat slovo: "NE" :D

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od kluk-v-plenkach » čtv 27. dub 2023 15:42:00

Ono to připnuté je - v Seznamce. ;-)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/


Odpovědět