Strata kontroly

Jedni (ABDL) nosí pleny pro potěšení a ti druzí ze zdravotních důvodů, ale proč se nespojit- máme přeci jednu věc společnou.
milkedgesound
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13. pro 2020 16:31:05
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Homosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Strata kontroly

Příspěvek od milkedgesound » ned 13. pro 2020 16:36:35

nebyl bych tak příkrý, není to nebezpečné, pokud se to provádí správně, bezpečně a hygienicky. Sám s tím mám zušenosti od 20.

Uživatelský avatar
Dappy_
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 03. čer 2021 18:58:16
Bydliště: Brno - stŕed
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Strata kontroly

Příspěvek od Dappy_ » sob 28. kvě 2022 4:00:34

Vím že je to maliko mimo, ale při anální stimulaci / styku jsem občas neudržel moč a počůral se 😅 takže možná to

DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Strata kontroly

Příspěvek od DreamerZ » úte 20. zář 2022 22:44:27

Dnes jsem se přihlásil na jedno polské fórum, zatím se tam rozhlížím, mají tam trochu jiný systém než tady, tak plná orientace bude asi nějakou dobu trvat a taky něco je omezeno až zásluhově - za aktivitu dávají body a ty pak otvírají i další části, ale něco už jsem našel a do této rubriky by to třeba mohlo být zajímavé.
Slečna, co to tam vložila se omlouvá, že překládala z angličtiny do poštiny, no a já dávám překlad z translátoru, takže také mějte pochopení, ale věřím, že to za to stojí.
Kopíruji, jak z překladače vyšlo:

Je to už více než rok, co jsem na tuto stránku přidala 12měsíční tréninkový plán, který jsem přeložila a jehož úkolem bylo "zbavit" praktikanta pocitu při čůrání do pleny.
Zároveň jsem tento plán začala sama aplikovat a po více než roce mohu dát verdikt, zda to opravdu funguje, nebo zda je to obrázek na vodě.

Začněme jedním ze základních efektů, které na sobě cítím. Je to o močovém měchýři, mám dojem, že se dramaticky snížil a pravidelně čas od času cítím potřebu močit. Necítí se každou hodinu nebo dvě, ale dříve každých 10-15 minut, záleží na tom, v jakých intervalech konzumuji nápoj. Jednoduše něco vypiju a za 15 minut se začnu cítit tlačený.
To má jedno velké plus, protože plena se plní postupně a prakticky celý den - nemám tak, že jednou kapkou ji naplním. Výboje jsou každých pár minut doslova několik mililtů.

Druhý aspekt, začal jsem v noci mokrý. Samozřejmě, když čůrám před spaním, není problém, ale pokud piju vodu nebo čaj nebo cokoli jiného před spaním, ráno se v 99% případů probudím s mokrými pampery.

A nejdůležitější věc - ztratil jsem pocit? Nepočítáme-li noční případy - NE. Ale to neznamená, že trénink je naštvaný. Můj mozek se naučil močit každou chvíli v malých množstvích, v každé poloze. Je to jen o tom, že když se začnu cítit tlačená, "uvolním svěrače" za všech okolností, někdy ani nevím, jak jsem na něco zaměřená a zjistím to, až když se dotknu hýčkaček a "oh, wow, je to mokré. kdy jsem to udělal?"

Není to absolutní ztráta pocitu, ale určitě zlepšuje atmosféru používání plen.
--------------------------------------------------------
A tady ten vlastní postup, co tam publikovala:
--------------------------------------------------------

Úvod
Tento 12měsíční tréninkový program je navržen tak, aby vám pomohl uspět ve vašem hledání močové inkontinence.
Mnoho lidí na zahraničních fórech velmi chválí tuto příručku a hlásí, že skutečně funguje. Osobně jsem to ještě nezkoušel. Ne proto, že bych nechtěl, ale proto, že vzhledem k mé situaci doma nemohu splnit podmínky, které jsou v něm stanoveny. Znamená to, že tréninkový program je pouze pro "hardcore"? Ne, na rozdíl od zdání, ne.

Než začnete trénovat, musíte si položit několik důležitých otázek. Pokud odpovíte ano na všechny z nich, znamená to, že tento program je pro vás!

1. Chcete být v plenkách po celou dobu? Tento program vyžaduje, abyste je nosili nepřetržitě!
2. Chcete se předefinovat jako osoba s močovou inkontinencí?
3. Chtěli byste s sebou nosit zásobu plenek, ať jste kdekoli?
4. Jste ochotni dodržovat dietu a vyhnout se určitým pokrmům a lékům?
5. Pokud nejste svobodní, jste připraveni říct své významné osobě o svém novém stavu?
6. Dokážete se smířit s tím, že se vaše tělo do příštího roku změní?

Pokud jste odpověděli na všechny otázky kladně - gratulujeme, můžete pokračovat do další fáze.

Věřím, že jedním z nejdůležitějších aspektů tréninkového programu je část o vašem nepříteli - močovém měchýři.

Poznejte svého nepřítele
Jak váš močový měchýř zadržuje moč? Tréninkový program je vědomá změna jednoho vzorce na druhý.
To znamená změnu svalové paměti. Vědci to nazývají "kinestetická paměť" nebo "neuromuskulární zlepšení" a mluví o "senzomotorickém" učení, protože kombinujete smyslové podněty, tj. To, co cítíte se svaly a močovým měchýřem, s motorickým výkonem, tj. Co děláte se svým tělem.

Začínáme
1. Pijte alespoň dvě sklenice kávy se snídaní, pak půl sklenice vody před odchodem z domu (pokud nechcete jíst snídani - musíte začít!)
2. Nepoužívejte toaletu k močení. Od této chvíle by mělo být vše ve vaší plence, ne na toaletě.
3. Pokud máte pocit chvění v žaludku a víte, že potřebujete kakat, pospěšte si a jděte na toaletu. Nemůžete to udržet uvnitř příliš dlouho, protože pak cvičíte svaly svěrače a my je chceme oslabit. Pokud jste v situaci, kdy můžete plenku naplnit dvěma - udělejte to, ale nezapomeňte, že vůně se okamžitě rozšíří! Hlavní věc není držet se zpátky.

Další sada nezbytných tipů tréninkového programu.
Uvolněte močový měchýř z vyprazdňování při prvním signálu, že se plní.
Nikdy, nikdy, nikdy nedržte moč. I když se obáváte, že může dojít k úniku z pleny. To je velmi důležitá součást tréninku a vyžaduje spoustu času, ale nevzdávejte se.
Zaměřte se na močení pokaždé, když se napijete vody, a nakonec budete moci trénovat systémy vašeho těla, aby byly citlivé na "rovnováhu" - to se stane, když močíte při pití nebo se vyprazdňujete krátce po velkém jídle. To je přirozený stav vašeho trávicího a močového systému!

Správná plena je důležitá
Vždy noste nejvíce savou plenu, kterou máte ve svém inventáři, protože velká kapacita vám bude užitečná na samém začátku, kdy budete stále močit ve velkých intervalech. Po nějaké době budete moci nasadit méně absorpční plenu, když se množství uvolněné moči sníží a frekvence se zvýší. Každá plena absorbuje více, když ji namočíte malým množstvím moči.

Jídlo a pití
Postupujte podle těchto kroků! Tyto potraviny uvolňují střeva a pomáhají tělu regulovat nový stav vodní rovnováhy.
Pamatujte, že vaše tělo se mění!

Když se probudíte - Kromě obvyklé snídaně byste měli:
1. Pít kávu, čaj nebo něco s kofeinem.
2. Pijte alespoň půl sklenice vody
3. Jezte vločky na bázi otrub nebo ovsa (nejlépe kaše s hnědým cukrem)
4. Jezte jablka

Pro občerstvení
1. Pijte jogurt, který poskytne pravidelné zvýraznění
2. Pijte půl sklenice vody

Na večeři
1. Kromě obvyklého oběda jíst banán a 1 čajovou lžičku mandlí (Mandle pomohou vašim střevům - a pro muže mandle obsahují arginin, antioxidant,
který pomůže vašim varlatům a bude schopen vyrovnat se s teplem balení v plence po celou dobu)
2. Sklenici brusinkového džusu
3. Další půl šálku vody

Pro občerstvení
1. Pijte šálek čaje catnip s medem. Tím se uvolní svaly močového měchýře a ztíží se udržování moči.
2. Jezte hrst ostružin

Na večeři
1. Kromě obvyklé večeře jíst něco s přídavkem sóji (sójový olej nebo tofu) nebo jednu čajovou lžičku olivového oleje
2. Pijte alespoň půl šálku vody 2 hodiny před spaním
3. Před ulehnutím nejlépe ještě půl šálku vody

Před spaním
1. Pijte melounovou šťávu.

Mokré během dne
Daywetting je spojen se zajímavým paradoxem, chcete se zaměřit na namáčení a cvičit propouštění a zároveň chcete nechat to stát, aniž byste o tom příliš přemýšleli.
Množství vody, které nyní pijete, zajistí, že budete moci čůrat po celý den. Pokud nemůžete močit do pleny, musíte cvičit mimo toaletu, dokud nebudete moci.

Jakmile zvládnete úkol čůrat v plence ve stoje, měli byste cvičit namáčení při ležení, stejně jako při chůzi, mluvení a sezení v autě.
Měli byste být schopni namočit se téměř v jakékoli poloze.

Cvičení Procvičte si relaxaci svěrače
Kdy se namočit Váš močový měchýř se zmenšuje a vaše svěrače se uvolňují, aby umožnily proudění moči. Když zmoknete, věnujte pozornost tomu, jak se uvolníte a uvolníte svaly.
Když se naučíme čůrat na nočník, naučíme se tyto svaly napnout, když skončíme s čůráním. To, co chceme udělat, je zvrátit to.
Zkuste toto: až budete příště čůrat, neutahujte svaly svěrače ihned po dokončení. Bude to nějakou dobu trvat, protože pro většinu dospělých je to téměř reflex. Snažte se udržet tento stav relaxace močového měchýře tak dlouho, jak jen můžete.

(Ne)cvičení pánevních svalů - cvičení jsou určena k posílení svěračů a my je chceme oslabit.
Najděte stav uvolnění, který jste měli po močení, a když o tom přemýšlíte, uvolněte napětí ve svěračích. Měli byste cítit kapku moči, když se svaly uvolní. Měli byste se snažit udržet tento stav co nejdéle.

Veďte si deník o svém pokroku. Můžete si stáhnout aplikaci určenou ke sledování epizod močové inkontinence a příjmu tekutin. Je to výhodné, když začnete.

Nezapomeňte, že tento plán je napsán po celých 12 měsíců a konečný výsledek, tj. Močová inkontinence, bude dosažen až na konci po mnoha cvičeních.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

Uživatelský avatar
Dappy_
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 03. čer 2021 18:58:16
Bydliště: Brno - stŕed
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Strata kontroly

Příspěvek od Dappy_ » pon 31. říj 2022 23:40:24

Zajímavé, určitě by mě zajímal i nějaký odkaz na zdroj pokud to teda není proti zdejším pravidlům.

A jako asi na tom něco bude, nevím teda jak moc zázračný efekt to bude mít, ale je fakt, že za tu dobu co nosím plenky mi jde povolit močák snadněji než tomu bylo při prvním pokusu 😅

A cviky na posílení svěračů taky existují, takže by teoreticky šlo to zanedbávat tak aby došlo k oslabení.

Ale testovat to asi nebudu, vážím si toho, že si na to můžu jen hrát 😄 nicméně velice zajímavé

DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Strata kontroly

Příspěvek od DreamerZ » čtv 03. lis 2022 16:17:41

Já jsem to čerpal z příspěvku od Julka666 na fóru https://www.abdl.pl/glowna. Myslím, že ona tam uvádí, odkud to pro to fórum polské čerpala a překládala ona.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Strata kontroly

Příspěvek od Firzen » pát 04. lis 2022 15:46:17

Tohle už je takový kultovní návod.. Původní zdroj byl tady: https://www.bedwettingabdl.com/12_Month ... inent.html
Ale ten web už asi neběží.
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Strata kontroly

Příspěvek od Diaperloverman » sob 11. úno 2023 22:51:27

Permanentní močový katedr dodržovat vymění a po pár týdnech svěrač ochane nebo přestane fungovat a je stráta kontroly 24/7 a pleny jsou pak nutnost ,proces může mít dlouhodobé nebo trvalé následky
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět