Plenky pro malí obvod pasu

Vše o plenkách
Odpovědět
BrumlaUwU
Příspěvky: 3
Registrován: sob 04. led 2020 3:13:33
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Plenky pro malí obvod pasu

Příspěvek od BrumlaUwU » čtv 05. bře 2020 17:06:28

Ahoj docela by mě zajímalo jaký máte zkušenosti že vám plenky byly velké.

Mám dost malí obvod pasu i výšku a váhu na svůj věk, a mám problém že my většina plenek nedrží a svlékají se i při správném převalení.

nějaké zkušenosti či doporučení?

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky pro malí obvod pasu

Příspěvek od Firzen » čtv 05. bře 2020 18:15:46

Ahoj, doporučil bych ti si změřit obvod svého pasu, a podle něj pak vybrat správnou velikost plenek. Mnoho výrobců vyrábí plenky ve velikosti Small, a někteří i menší. Bohužel ABDL plenky s potiskem se zdá se vyrábí jen ve velikostech Medium a Large - pro tebe tedy asi příliš velké.

Na druhou stranu, pokud jsi maličký, tak můžeš nosit plenky pro děti! To by ti myslím mnozí i záviděli :D

Takže asi tak - buď menší velikost dospěláckých plenek, anebo dětské plenky. Pokud bys i tak měl problém s tím, že plenky nedrží na místě, tak bych doporučil asi body pro dospělé, koupit se dá třeba tady:

https://www.in-tex.cz/cz-kategorie_6-0- ... nenci.html
https://www.aposbrno.cz/fixacni-body

Výhoda toho body je, že nejen drží plenku na místě, ale taky už ti plenka nevyleze ven z kalhot, když se předkloníš --> velmi dobré pro nošení na veřejnosti ;)
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Lexter30
Příspěvky: 6
Registrován: pát 31. led 2020 13:09:32
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Plenky pro malí obvod pasu

Příspěvek od Lexter30 » pát 06. bře 2020 8:56:25

Ahoj,
Na inkopleny.cz najdeš i S velikost ta je od 54cm tak snad by měli držet. Důležité je je i správně nasadit.
Ostravák co má rád plínky. Rád se sejdu i na pokec v plínce. ;)


Odpovědět