Vzájemná výpomoc?

V zahraničí jsou tyto salónky pro dospělé děti relativně dost rozšířené, u nás je to ale horší. Své případné zkušenosti, ale i otázky a nabídky pište sem.
Odpovědět
Dllcabdl
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 05. bře 2020 23:38:52
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Vzájemná výpomoc?

Příspěvek od Dllcabdl » sob 24. říj 2020 20:47:16

Ahoj, po přečtení všech příspěvků s tímto tématem mě napadla jedna věc. Všichni víme že mezi námi jsou i holky. Co se takhle domluvit na vzájemné pomoci. Například by se o vás mohla jeden den starat holka a druhý den vy o ní. Mohl by to být fajn víkend. Někomu by určitě ani nevadil daddy pokud by šlo jenom o roli daddyho. Co si budeme nalhávat nejbližší podniky jsou i tak daleko a i když jazyková bariéra může hrát v roleplay dobrou roli tak při domlouvání to může být problém. Já třeba jsem BIID DMO/paraplegik + ABDL a tak to mám asi o něco složitější než většina z vás. Kdyby se našel někdo, kdo by se o mě byl ochotný jeden den starat tak bych snad platil i zlatem. Třeba nějaký výlet na vozíku, potom někde na wc přebalit, nakoupit, večer přebalit a uložit a ráno vykoupat. Klidně bych to oplatil stejně nebo by jsme se nějak domluvili. Jestli by se chtěl někdo domluvit nebo jenom pokecat buď o abdl nebo o BIID tak klidně napište na: dllcabdl@seznam.cz

honzaaa_xd
Re: Vzájemná výpomoc?

Příspěvek od honzaaa_xd » pon 05. dub 2021 18:56:54

mě pomáhají takový lidi, ale jenom že mě uloží do postele, dají mi plenku a přivážou do segufixu a už mě neodpoutají ani kdybych chtel, ráno mě zase obvážou, ale někdy mě v tom za trest nechají i přes den...

Dllcabdl
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 05. bře 2020 23:38:52
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Vzájemná výpomoc?

Příspěvek od Dllcabdl » úte 06. dub 2021 1:01:37

Jenže já segufix nemám.

pavlik dl
Příspěvky: 3
Registrován: stř 21. dub 2021 19:54:05
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Vzájemná výpomoc?

Příspěvek od pavlik dl » stř 21. dub 2021 20:03:30

honzaaa_xd píše:
pon 05. dub 2021 18:56:54
mě pomáhají takový lidi, ale jenom že mě uloží do postele, dají mi plenku a přivážou do segufixu a už mě neodpoutají ani kdybych chtel, ráno mě zase obvážou, ale někdy mě v tom za trest nechají i přes den...
mohl bych tě taky někdy zpoutat do segufixu a starat se o tebe ?

Dllcabdl
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 05. bře 2020 23:38:52
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Vzájemná výpomoc?

Příspěvek od Dllcabdl » ned 08. srp 2021 18:00:02

Já bych byl taky pro. Hledám někoho kdo by se o mě třeba 2 dny staral. Vlastně jako asistent. Kdyby se to zpestřilo o něco takového tak by mi to taky nevadilo


Odpovědět